DMAE je potravinový doplněk, který vám pomůže k lepším mentálním výkonům

Posted by:  :  Category: Zdraví

DMAE je přírodní potravinový doplněk, který vám dopomůže k urychlení procesu učení, zlepšení paměti, aktivaci IQ, odstranění únavy, zpomalení procesu stárnutí, pozitivnímu ovlivnění spánkových poruch a zvýšení libida a sexuální výkonnosti.

Doplněk stravy DMAE obsahuje účinnou látku dimetylaminoetanol (DMAE), která stimuluje produkci cholinu a acetylcholinu v lidském mozku. Tyto látky zjednodušeně řečeno přenáší impulsy z jedné nervové buňky na druhou a zásadně tak ovlivňují životně důležité fyzické i mentální funkce. Jejich hladina se snižuje s věkem a je proto záhodno s přibývajícími roky jejich produkci stimulovat.

Zlepšení učení

DMAE oceníte zejména ve chvílích, kdy se potřebujete maximálně soustředit a podat co nejvyšší psychický výkon. Jde i ideální doplněk stravy o zkouškovém období, před maturitou, ale jeho účinky ocení i např. manažeři, kteří musí ve svém povolání odolávat velkému stresu a den co sden podávat maximální výkony.

DMAE pro plnohodnotné stáří

Avšak DMAE je určeno nejen studentům a ke zlepšení školních výsledků. Protože pomáhá ke zlepšení paměti, umožní seniorům prožít plnohodnotné stáří bez starostí s neustálým zapomínáním. S tím souvisí i aktivace IQ, tedy posílení celkové činnosti mozku včetně schopnosti vypořádat se s problémy každodenního života.

Přírodní potravinový doplněk DMAE je tedy určený zejména studentům a seniorům. Jeho účinky ale ocení všichni aktivní lidé, kteří chtějí lépe soustředit a méně zapomínat. Informujte se o detailech tohoto produktu na adrese www.dmae.cz. Nakoupit pak můžete například v oficiálním autorizovaném internetovém obchodě výrobce DMAE – e-shopu www.eVitality.cz.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.