Bezbolestná liposukce

Posted by:  :  Category: Zdraví

Liposukce – rychlá metoda hubnutí a formování postavy
Liposukce je jednou z metod estetické chirurgie, která slouží ke tvarování těla pomoci odsávaní ložisek tuku z podkoží. V současnosti patří mezi nejpopulárnější zákroky v plastické chirurgii a využívají ji jak ženy, tak i muži. Liposukce patří mezi neinvazivní chirurgické metody, to znamená, že zákrok je proveden z co nejmenších kožních vstupu, obvykle jen z několika drobných řezů či vpichů. Liposukce se provádí převážně v lokalitách, kde dochází k výraznějšímu ukládání tuku, jako jsou hýždě, zevní a vnitřní strana stehen, vnitřní strana kolena, břicho a podbradek. Liposukce je tedy vhodná hlavně v případech, pokud máte tukové zásoby v problémových partiích vašeho těla, které nelze odstranit cvičením ani dietou.

Co očekávat od liposukce
Abyste nebili zklamání z výsledku liposukce, a zákrok se povedl úspěšně, nezbytným předpokladem je dobrá elasticita kůže operované oblasti. S narůstajícím věkem elasticita kůže klesá, proto se liposukce doporučuje na hranici kolem 40. roku života. Také je vhodné, aby byl Váš zdravotní stav dobrý. Samotná liposukce nevyžaduje speciální přípravu. Ale několik týdnu před zákrokem by se neměli užívat léky, které ovlivňují srážlivost krve.

Tumescentí bezbolestná liposukce patří k nenáročným zákrokům s dobrým pooperačním výsledkem. Samozřejmě je také důležité, jak velmi je zkušený plastický chirurg, který zákrok vykonává. Je dobré také zvážit, jaký druh liposukce si přejete podstoupit. Existuje několik druhů liposukce, ale všechny pracují na podobném principu. Váš ošetřující lékař by měl vybrat a doporučit tu nejvhodnější formu liposukce, která je ideální právě pro Váš případ.

Co dodžovat po liposukci?
Nakonec po absolvování liposukce musíte jen počkat na výsledek. Bezprostředně po zákroku se na Vašem těle mohou objevit otoky a modřiny, které ale rychle zmizí. Prvních několik dní po zákroku je důležitý klid. Nemůžete se namáhat, je dobré jenom odpočívat, ležet a nosit speciální elastické prádlo. Výsledek liposukce můžete naplno vidět po 4 až 6 týdnech, kdy už nejste nijak omezení.

Liposukce je přijatelnou formou jako se rychle a jednoduše zbavíte nežádaných tukových buněk. Budete se cítit atraktivněji, protože se Vaše tělesné proporce prostřednictvím liposukce viditelně zlepší. Netřeba ale zapomínat na zdravý životní styl, kterým můžete výsledek liposukce nadále podporovat.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.