Filatelie je skvělé hobby pro všechny lidi

Posted by:  :  Category: Zábava

Filatelie obecně je obor, který se zabývá poštovními známkami a kolky, jejich vzhledem, výrobou a použitím po jejich vydání poštovními úřady. I přesto, že mnozí lidé přirovnávají filatelii se sbíráním známek, samotný termín filatelie má poněkud širší pojem. Například filatelista může studovat velmi vzácné známky a ani nepředpokládá, že je bude vlastnit.

Naše firma Pevinx, s.r.o. se zabývá těmi nejvyhledávanějšími a nejžádanějšími položkami v České republice, tedy oblast Československa I., Československa II., Protektorátu, České a Slovenské republiky.

Na našich internetových stránkách naleznete opravdu nepřeberné množství položek, některé z nich dosahují i vysoké cennosti.

Veškeré položky z filatelie jsou zasílány nejen poštou ( platba předem na účet a dobírkou), ale je samozřejmě možné si zboží vyzvednout u nás v centru Prahy, kde všechno vystavené zboží viditelné na internetu je připraveno k okamžitému vyzvednutí. Po zaplacení při volbě platbou předem odesíláme zboží nejpozději následující pracovní den. Zásilky rozesíláme po celém světě.

Veškeré filatelistické (případně numizmatické) zboží také vykupujeme. Ohodnocení je, v případě následného výkupu, zdarma!!

Velmi rádi uvítáme zákazníky nejen ze Slovenska, ale i okolních zemí. Vlastníme i slovenský účet, na který je možné platit předem v eurech. Nabízený filatelistický (a případně numizmatický) materiál je vždy v deklarované kvalitě.

 

 

 

 

 

 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.