Hotel Bajkal poskytuje léčení i wellness víkendy

Posted by:  :  Category: Ubytování

Hotel Bajkal je situován do klidné čtvrti ve světoznámých Františkových Lázních. Rehabilitační a lázeňské centrum hotelu je vybaveno na špičkové technické i personální úrovni. Tyto přístroje jsou využívány i pro wellness víkend, které hotel nabízí široké veřejnosti.

Lékařský i rehabilitační personál je odborně vyškolen v rámci indikací léčených ve Františkových Lázních – již po staletí mezi ně patří problémy pohybového ústrojí a krevního oběhu. U balneo procedur se používají místní přírodní zdroje poskytující širokou škálu minerálů velice kladně působících na lidský organismus. Pomáhají tak zrychlení rekonvalescence po úrazech a operačních zákrocích, či uvolnění od potíží chronického charakteru.

Velmi vyhledávané jsou i relaxační pobyty (wellness víkend) určené k uvolnění organismu a načerpání nových sil. To vše v příjemné atmosféře moderního prostředí.

V nabídce hosté najdou i např. reflexní masáž plosky nohy, klasickou masáž, vodní masáže, rašelinové zábaly, plynové injekce, lymfodrenáže, laserovou terapii apod. Samozřejmě i mnoho možností pro volný čas.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.