Lyžování ve slunné Itálii

Posted by:  :  Category: Sport

Každý nadšenec zimních sportů vám řekne, že i když se v Česku dá relativně dobře lyžovat, na pořádný svah dlouhý několik kilometrů se musíte vydat do zahraničí. Nemusíte být nikterak sžití se svými lyžemi či snowboardem, naopak pokud se chcete naučit lyže ovládat, je dobré začít na pořádném kopci. Takže i vy amatéři neváhejte, využijte slevy na lyžování v Itálii, navoskujte lyže a hurá na svah!

Co může Itálie nabídnout

Italské Alpy se chlubí slunným počasím 300 dní v roce, což je pro váš sjezd naprosto perfektní. Výhodou je také lehká dostupnost. Osm až devět hodin jízdy není pro vášnivé lyžaře žádná doba a komfort ve vlacích je na dostatečně vysoké úrovni, abyste cestu strávili bez možných komplikací. Ti, co si čas rádi řídí sami, mohou jet autem. Italské sjezdovky jsou jedny z nejlépe upravovaných v Evropě. Zalyžují si tady jak děti, tak začátečníci i zkušení lyžaři. Cena za ubytování je různá podle umístění ubytovacího zařízení. Ať už se chcete ubytovat v areálu ski centra nebo ne, využijte slevy na ubytování v Itálii.

Rodinná dovolená

Itálie nabízí skvělé podmínky pro rodinné lyžování, proto využijte slevy na lyžování v Itálii a uvidíte sami. Například středisko v Dolomitech, Marmolada patří mezi nejlepší v Itálii. Nabízí upravené, přehledně značené tratě, které bývají i uměle zasněžovány. Zde si zalyžujete jak s partnerem, tak s dětmi, jelikož nabízí vhodné podmínky začínajícím i zkušeným lyžařům. A oproti Švýcarsku nebo Francii je šetrné k rodinnému rozpočtu díky příznivým cenám.

Pro mladé

Itálie nabízí mnohem víc, než dlouhé kopce. V Livignu si můžete například sjet oblíbený freeride, večer zajít na diskotéku, vyhřát se ve wellness se slevou. Během odpolední siesty si odpočinete na lehátkách a pochytáte barvu do zmrzlých tváří. Takřka ve všech ski areálech se nachází půjčovny lyží a příslušenství, proto nevěšte hlavu pokud na něco zapomenete. Macugnana nabízí svým návštěvníkům jedinečný požitek z jízdy kabinkové lanovky. Cesta zpátky vyžaduje skvěle zvládnutou techniku pro zvládnutí strmého kopce.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.