Osvědčený Servis Apple Brno provádí kvalitní opravy a pozáruční servis

Posted by:  :  Category: Služby

Servis Apple v Brně

Nechali jste se jako mnoho dalších zlákat nabídkou velké společnosti Apple, která vyrábí elektroniku? Vybrali jste si iPhone, iPod, Mac nebo iPad? Musíte počítat s tím, že se jedná o choulostivou techniku a jako každá jiná elektronika se časem opotřebí a potřebuje ruce zkušeného brněnského servisního technika. Pomocnou ruku v Jihomoravském kraji vám nabízí Servis Apple z Brna.

Servis iPhone v Jihomoravském kraji

Osvědčené brněnské servisní centrum nabízí originální náhradní díly Apple a poskytuje v Brně Servis iPhone a provádí jejich výměny dílů a opravy v nejvyšší kvalitně. Toto brněnské servisní centrum poskytuje také softwarovou podporu a pozáruční servis všech typů komunikátorů.

Nejčastější závady, které Servis iPhone z Brna provádí jsou:

 • Prasklé sklo
 • Poškozený LCD displej
 • Vadný jack konektor sluchátek
 • Přepínač tichý režim / vibrace
 • Přepínač zapnuto/vypnuto
 • Nenabíjí baterii
 • Nefunguje mikrofon a mnoho dalšího
 •  

  Servis Apple Brno

  Na internetových stránkách servisního centra stačí vyplnit objednávku na opravu, která zabere jen pár minut, a tento Servis Apple Brno vám zajistí dovoz komunikátoru do brněnského servisu z jakéhokoliv místa Jihomoravského kraje, provedou vstupní diagnostiku, zašlou cenovou nabídku a pokud s ní souhlasíte, tak vám přístroj opraví a opět doručí zpět domů.

  Náhradní díly Apple

  Náhradní díly Apple lze jednoduše objednat. Stačí když si na webových stránkách Servisu Apple najdete náhradní díl, který potřebujete a vyplníte jednoduchý poptávkový formulář. Pak už se stačí jen řídit pokyny, které se vám na obrazovce ukáží – jako například zadání adresy pro doručení apod. Nic víc už pro opravu svého Apple nemusíte udělat. Servis Apple Brno poskytuje na všechny opravy záruku.

  Náhradní díly iPhone

  Náhradní díly iPhone se dají objednat skutečně jednoduše, stejně jako náhradní díly Apple. Musíte si jen vybrat přesně ten který potřebujete. Tyto náhradní díly iPhone najdete v e-shopu, kde je opravdu velký výběr jako displeje, skla, plastové rámečky, sluchátkové obvody a mnoho dalšího. V brněnském servisním centru si můžete být jistí, že nekupujete zajíce v pytli, ale kvalitní výrobek, za který vám váš iPhone poděkuje dlouhou životností.

  Servis Apple pro váš iPhone

  Servis Apple se v Brně provádí v perfektně vybaveném servisním centru. Zkušení servisní technici jsou proškoleni k tomu aby vždy zajistili skvělou práci na kterou poskytují záruku a vy si můžete být jisti skvělým výsledkem. Za cenový návrh si Servis Apple z Brna nic neúčtuje a jsou schopni na vyžádání provést expresní servis do 24 hodin.

  Leave a Reply

  You must be logged in to post a comment.