Účetní a ekonomický software

Posted by:  :  Category: Počítače

Podnikáte? Pak by vám pro úspěšné podnikání neměl chybět kvalitní a ověřený ekonomický a účetní software. Ten dokáže výrazně zefektivnit vaše podnikání a to nejen díky zautomatizování některých firemních procesů, ale také díky své komplexní provázanosti, která dá vašemu podnikání absolutní přehled o aktuální ekonomické situaci, cash-flow, nákladech atd.

Ať už jste tedy účetní firma, která poskytuje služby v oblasti účetnictví, nebo podnikáte v oblasti obchodu, výroby, hotelnictví, gastronomie, expedice nebo jste prodejna, určitě by vám neměl uniknout ekonomický a účetní software od společnosti KELOC CS s.r.o.

Ta vyvíjí a prodává ekonomický software již od roku 1991. Dnes využívá ekonomický a účetní software Keloc více jak 3000 firemních uživatel, zejména z oblasti účetních, výrobních a obchodních firem. V každém případě se v Kelocu snaží maximálně přizpůsobit požadavkům a specifikům daného podnikání a software maximálně přiizpůsobit.

Specialita: Pro firmy zabývající se poskytováním účetních služeb nabízí firma Keloc licenci pro neomezený počet zpracovaných firem!

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.