Návrhy interiérů – dětské pokoje, ložnice a další místnosti

Posted by:  :  Category: Nezařazené

Svět kouzel a tajemství, Alenka v řísi za zrcadlem nebo baletní sál, závodní okruh i cesta kolem světa se odehrávají v myslích a snech našich potomků. Pojďme jim splnit sny a podpořit jejich fantazii barvami a tvary. I k tomu slouží návrhy interiérů od firmy Apparel. Pro Vaše děti vybereme nábytek, nalepíme tapety a pověsíme závěsy pro malou princeznu nebo závodníka formule jedna. A co pro odrostlejší mládež? Když děti povyrostou a jsou teens, baví je skateboard a mají oblíbené hudební skupiny. I toto umíme a namalujeme na stěnu třeba pusu od Rolling Stones.

I dospělí mají své sny, a ty dokážeme splnit např. s návrhy interiérů pro ložnice. Abychom přes den zvládli všechny povinnosti, musíme mít dost energie a dobrou náladu. Určitě zásadní podmínkou je plnohodnotný spánek. Usínat s dobrým pocitem a probouzet se s radostí do nového dne je to, co bychom Vám chtěli splnit. Proto máme v nabídce škálu modelů a velikostí lůžek, matrací, šatních skříní, lampiček a dalších doplňků. Umíme lůžka kulatá i hranatá, čalouněná i dřevěná, s úložným prostorem i bez něj – zkrátka taková, ve kterých se vám budou zdát krásné sny.

Společnost Apparel zpracovává na klíč i interiéry kanceláří, restaurací nebo třeba ordinací a čekáren, ale naší doménou jsou bytové interiéry. Baví nás totiž bytové interiéry společně s Vámi vytvářet, hledat optimální řešení a realizovat originální nápady. Interiéry bytů se od sebe mohou lišit i tehdy, když jsou rozměry pokojů unifikované, jako třeba interiéry bytů na sídlištích. Udělat ze čtyř holých stěn bytový interiér, přívětivé prostředí vašeho domova, místo, kam se celá rodina těší, to je pro nás výzva. Snažíme se pochopit vaše nároky, názory i nápady a realizovat je.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.