Vytvoření vlastního trička s potiskem

Posted by:  :  Category: Móda

Na stránkách firmy Tomprint si můžete vytvořit vlastní trička s potiskem. Cena trička s jedním jednobarevným potiskem bez ohledu na barvu trička a velikost tisku je 250,- Kč včetně DPH, cena za další potisk navíc už pouze 100,- Kč včetně DPH.

Pro tvorbu vlastního trička máte na výběr 15 barevných variant. Tisknout se dá na prsa, na záda, na „srdce“ či rukáv. Požadovaný obrázek nám zašlete. Tričko jsou vyrobena ze 100% bavlny. Potisk textu a čísel je vyroben metodou plotrového tisku, fotky a další grafika se tisknou transferovým tiskem.  Dodací lhůta firmy Tomprint pro trička s potiskem je do 14 dnů od potvrzení objednávky emailem.

Pro firmy společnost Tomprint nabízí široký výběr reklamního zboží světových producentů vhodného pro tisk, výšivku a další aplikace. Většina zboží je k dispozici v naší vzorkovně U Akademie 1 na Praze 7 kde Vám rádi doporučíme nejvhodnější produkt pro Váš záměr a požadavek. Zboží, které není skladem, Vám zajistíme od našich dodavatelů v nejkratším možném termínu.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.