Dámské spodní prádlo pro všechny

Posted by:  :  Category: Móda

Dámské spodní prádlo je snad tím nejnáročnějším oblečením, co se týče jeho správného výběru. Při jeho výběru totiž rozhoduje nejen samotná velikost, ale také jeho střih. To ale není vše, na co si je potřeba dávat pozor při výběru dámského spodního prádla. Jelikož přijde toto oblečení do přímého kontakty s vaším tělem, je velmi důležitý i materiál, ze kterého je prádlo vyrobeno. A v neposlední řadě hraje určitou roli při výběru i jeho životnost. Žádná z žen totiž netouží po spodním prádle, které bude po měsíci nepoužitelné.

V RÁJI PRÁDLA jsme si vědomi všech těchto požadavků kladených na dámské spodní prádlo. Proto do své nabídky zařazujeme pouze kvalitní světové značky, u nichž jsme si jisti jejich dlouhou životností a kvalitou použitých materiálů. Současně se snažíme do nabídky zařadit co nejpestřejší nabídku prádla v různých velikostech, barvách a střizích. U nás se nebudete muset přizpůsobovat vybranému prádlu. Naše prádlo se totiž přizpůsobí vám.

Nabízíme klasické dámské spodní prádlo

Jako základní kámen naší nabídky dámského spodního prádla patří klasické kusy jako jsou podprsenky, kalhotky, a punčochy. Ale to, že se jedná o klasické zástupce dámského spodního prádla, neznamená, že by musely být nemoderní, nevkusné a nevzhledné. U nás je tomu naopak. Snažíme se, aby naše spodní prádlo, které je vaším každodenním společníkem, bylo moderní, stylové a aby se vám líbilo.

Jak toho chceme dosáhnout? Především tím, že vám budeme nabízet klasické dámské spodní prádlo v neklasickém provedení a to jak barevné, tak i v různém střihovém provedení. Kalhotky vám tak nabízíme ve střizích tang, bokovek, kraťásků a dalších střihů vhodných pro každý tvar ženské postavy. Mezi podprsenkami si pak můžete vybrat bezešvé, polovyztužené, samodržící či push-up střihy.

Z hlediska barevného provedení těchto typů dámského spodního prádla u nás můžete nejít klasické barvy jako je tělová, černá, bílá, ale také modernější barvy. Mezi takové patří modrá, červená, růžová, zelená, fialová a spousta dalších barev a barevných kombinací.

Nabízíme ale i speciální spodní prádlo

Mimo klasického dámského spodního prádla nabízíme i některé speciální typy. Mezi tyto typy lze řadit korzety a podvazkové pásy, stahovací prádlo, erotické prádlo či těhotenské a mateřské prádlo. I toto speciální prádlo nabízíme v různých velikostech a barvách, aby si mohla vybrat každá z vás.

Korzety navíc nabízíme jak pro speciální příležitosti, jako je ples nebo svatba, tak i pro běžné nošení například do práce. Součástí vybraných korzetů jsou přímo i podvazkové pásy, které podporují svůdný vzhled samotných korzetů. Kromě korzetů nabízíme i další erotické spodní prádlo, které ocení především váš partner.

Naproti tomu mateřské a těhotenské spodní prádlo oceníte především vy sama. Tyto kusy dámské spodního prádla jsou uzpůsobeny nejen pro snadné používání (podprsenky na kojení), ale také pro podporu zdraví vašeho zatím nenarozeného miminka (speciální typy punčoch). Na zformování bříška po porodu pak velmi dobře poslouží speciální korzety a nebo některé ze stahovacího prádla.

Stahovací dámské spodní prádlo je ideálním pomocníkem v případě, kdy chcete vypadat dokonale například ve večerních šatech, ale nemáte dostatek času na přirozené zhubnutí. V takovém případě si stačí obléci naše stahovací prádlo, které je pod oděvy téměř neviditelné, a vaše postava bude dokonale pevná. Se stahovacím prádlem tak můžete zpevnit nejen své bříško, ale i hýždě a stehna.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.