Hračky Hasbro

Posted by:  :  Category: Hračky a dětské zboží

Každý kdo má děti jistě narazil na hračky známé značky Hasbro. Spoustu z nich známe také  z televizní reklamy, na které Hasbro opravdu nešetří. Mezi nejprodávanější a nejoblíbenější hračky této značky u nás patří sběratelská kolekce Littlest Pet Shop.  Hasbro nezapomíná ani na kluky a mezi nejpopulárnější hračky pro kluky určitě můžeme zařadit  hračky Transformers. Transformers jsou dokonce hlavní hrdinové stejnojmenných celovečerních  filmů.
Hasbro je i jedničkou v oboru kreativního hraní. Zábavná, barevná hra s Play-doh  je populární po celém světě.  Spojením zábavy a pohybu vyniká opět velice úspěšný NERF – skvělá zábava i pro starší kluky.
Mezi další velice oblíbené hračky pro děvčata značky Hasbro  patří My little Pony – svět plný poníků, Fur Real Friend pro holky i pro kluky,  interaktivní plyšové hračky   nebo akční hrdinové z licence Marvel, Star Wars.  Hasbro nezapomíná   na nejmenší  děti. Velmi oblíbeny jsou hračky  zaměřené na vzdělávání a rozvoj dětí od narození do  předškolního věku mezi které patří   Playskool, Sesame Street nebo Chuck and Friends.
V rámci společenských her je společnost Habro nejznámější prostřednictvím hry Monopoly, které se mohou  pochlubit  titulem nejoblíbenější hra 20. století a více než 75 lety na trhu. V dnešní době jsou hry Monopoly  k mání   taktéž v dětské verzi, karetní nebo cestovní.  Největším přelomem a  úspěchem v rámci Monopolů je rok 2006, kdy byla uvedena nová elektronická verze. Poprvé si lidé na celém světě mohli zahrát Monopoly s platebními kartami. Mezi další velice úspěšné společenské hry patří Twister, Hádej kdo, Operace a pro starší detektivní hra Cluedo a mnoho dalších.
Dnes je Hasbro druhou největší společností na světě, vyrábějící hračky a hry.

 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.