Wellness procedury pro seniory

Posted by:  :  Category: Cestování

Uvolněte své tělo a mysl a dopřejte si příjemně strávené dny v komfortním prostředí uprostřed krásné přírody. Důchod je ten pravý čas, kdy byste se měli nechat zaslouženě rozmazlovat a relaxovat. Užijte si různé wellness procedury i aktivní odpočinek do sytosti. Využijte slevy na víkendové wellness pobyty pro seniory a udělejte něco pro sebe a své zdraví.

Existuje mnoho wellness procedur, ze kterých si jistě každý vybere tu pravou. Vyzkoušet můžete různé druhy masáží, uvolňující zábaly, léčebné koupele nebo termální lázeň. Příznivci aktivní formy odpočinku jistě ocení cvičení v bazénu nebo v poslední době velmi oblíbený nordic walking neboli dynamickou chůzi se speciálními sportovními holemi. Slouží jako prostředek pro alternativní metody rehabilitace, pozitivně působí na psychiku, uvolňuje páteř, a také posiluje kardiopulmonální systém. Vybavení je levné a lehké materiály, ze kterých jsou tyto hole vyrobeny, jsou vhodné především pro seniory. Na cestu můžete vyrazit ve skupince kamarádů a přátel.

Balzám pro tělo i duši

Wellness procedury nejen dokonale zregenerují vaše tělo, ale také přispívají k odbourání stresu a k celkovému klidu a pohodě. Výborně si odpočinete a načerpáte síly do dalších dní. Zajít si můžete také na pedikúru. Dopřejte svému tělu pohodlí a relaxaci. Vyzkoušejte také rašelinový zábal, jehož teplota se pohybuje okolo 53 stupňů Celsia a který krásně prohřeje a uvolní vaše tělo. Tyto zábaly mají výrazné protibolestivé účinky, uvolňují svalstvo a jsou doporučovány při chorobách pohybového systému. Působí také proti otokům a mají detoxikační účinky.

Opusťte na několik dní město a vyzkoušejte pohodu a relaxaci v malebném prostředí. Dopřejte si celkový odpočinek s vyváženou skladbou wellness procedur. Zregenerujte svůj organismus kombinací masáží, bylinných koupelí a léčebných zábalů. Vydejte se za relaxací sami nebo se svými přáteli či příbuznými. Neváhejte a využijte slevy na wellness pobyty pro seniory a vyzkoušejte něco, co prospěje vašemu tělu i duši.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.