Užijte si romantickou dovolenou ve dvou

Posted by:  :  Category: Cestování

Dlouhé procházky po vrcholcí hor či nejkrásnějších údolích, večeře při svíčkách, výborná věčeře místních šéfkuchařů, krásné ubytování, romantická atmosféra a chvíle strávené v lázních, společných koupelích, nebo na masáži, kde se necháme rozmazlovat pod rukami profesionálů. Chceme-li si s partnerem vychutnat dovolenou, nebo víkend plný romantky, vhodné podmínky najdeme ve wellness, kde si můžeme vybírat z mnoha druhů procedur a spojit pobyt také se sportem, výlety za kulturou či za historií.

Procedury ve wellness

Slevy na wellness pobyty nám umožňují strávit krásný pobyt za daleko levnější ceny a ušetřit tak na celkovém rozpočtu. Z procedur si můžeme vybírat, k dispozici máme mnoho druhů masáží, peelingových kůr, colotělových zábalů i koupelí. Každá z procedur má příznivý vliv na celkový chod organismu i naši psychiku. Každá z procedur má také mnoho variant, ze kterých si můžeme vybírat tu, která nám nejvíce vyhovuje.

Masáže mají svou dlouhou historii, svou specifickou techniku i aromatické oleje, které se při ní používají. Mezi jedny z oblíbených masáží patří ajurvédská masáž, která je známá přes 5000 let. Pochází z indického léčitelství, ajurvéda obecně znamená věda o životě, jedná se o systémy, které navrací vnitřní rovnováhu v těle. Další oblíbenou technikou je medová masáž, která nepatří mezi masáže, které jsou příjemné, avšak má velice silné detoxikační účinky, z těla se vyplavují veškeré nahromaděné škodlivé látky.

Dále můžeme vyzkoušet čokoládovou masáž, baňkování, celotělovou masáž, sportovně relaxační masáž, částečnou masáž nohou, hlavy a šíje, nebo rukou. Výběr koupelí a zábalů je také bohatý, vybírat můžeme z lázní bylinkových, brusinkových, chmelových, esenciální a aromatické koupele, vinné a konopné koupele, lázně s esencí růží. Kromě procedur je možné čas trávit v sauně, na společných hodinách cvičení, nejběžněji to bývá jóga, nebo pilates, či ve fitness centru s osobním trenérem. Slevy na wellness pobyty můžeme využít také jako dárek na svatého Valentýna, nebo další příležitosti.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.