Jak zakoupit levné letenky do celého světa?

Posted by:  :  Category: Cestování

Všechny internetové vyhledávače letenek do celého světa v České republice jsou obvykle používány k nalezení levných letenek (včetně last minute) do určité destinace. Pro výpočet ceny levné letenky využívají všechny vyhledávače stejná data, to znamená, že nejsou lepší ani horší servery a weby, které se liší pouze designem.
Proto Vám všechny weby zobrazí stejnou cenu letenky nebo last minute, není tedy nutné prohledávat internet a trávit čas hledáním systému, který by Vám nabídl super levné letenky – takový systém neexistuje. Různé weby  se liší pouze částkou ve výši poplatku za vystavení letenky.
Společnost Atlantis Air Service nabízí velmi levný servisní poplatek za letenku, a tak se snaží lety nebo last minute letenky prodávány za nejnižší cenu. Jak tedy nakoupit co nejlevnější letenky?

Jak koupit levné letenky – základní pravidla?

  • Najděte si cestovní kancelář s nejnižším servisním poplatkem.
  • Přizpůsobte si datum letu k nejnižší ceně letenky – pro získání levné letenky přesuňte data odletu a příletu na dny, kdy jsou tyto letenky k dispozici.
  • Na internetu v on-line vyhledávačích hledejte jen přímá spojení. Budete-li přestupovat, vždy se spojte s operátorkou, můžete získat levnější letenky.
  • Cenu levné letenky může výrazně ovlivnit výše letištní taxy, která je již zahrnuta v celkové ceně letenky.

    Leave a Reply

    You must be logged in to post a comment.