Jak se zbavit přebytečných kil saunováním?

Posted by:  :  Category: Cestování

V posledních letech se začaly více rozšiřovat zprávy o stále se zvyšující obezitě. Mnoho dospělých lidí bojuje s nadváhou a snaží se držet mnoho drastických diet nebo cvičení. Také dětská obezita je čím dál tím více rozšířená a mnoho ročičů si s ní neví rady. Je mnoho způsobů jak se obezity zbavit, je však nutná pevná vůle. Změna jídelníčku je nezbytná při každé procedůře. Vždy je dobré poradit se přímo s odborníkem, avšak sami se můžete zapojit a hubnout i bez dramatického zásahu do vaší peněženky.

Saunování a snižování váhy

Snižování váhy nemusí být vždy drastickým zážitkem, ale můžete si hubnutí užívat i s přáeli nebo s partnere. Například pravidelnou návštěvou sauny můžete snížit váhu o pár kilogramů. Saunování vyplavuje z těla škodlivé látky, přebytečnou vodu a rzychluje metabolismus. Navíc je ještě efektivnější spojit saunování se cvičením ve fitness centru nebo s plaváním. Využít můžete také slevy na wellness pobyty, kde můžete spojit saunování také s procedurama masáží, lymfodrnáží, zábalů a koupelí, čímž spojíte užitečné s příjemným.

Wellness pobyty nabízejí kromě relaxačních procedur také cvičení, která zpěvňují a protahují tělo. Vyzkoušet můžete napříkald jógu nebo pilates. Další procedury mají také dobrý vliv na odbourávání tuku, například některé masáže odbourávají celulitidu a zpevňují kůži. Při využité slevy na wellness pobyty vás to navíc vyjde daleko levněji a saunování můžete spojit také s turistikou, cyklistikou a nebo dalšími sporty.

Jak často chodit do sauny?

Saunování by mělo být pravidelné, protože občasná návštěva nepřináší to pravé ovoce. Optimální je návštěva sauny každý druhý den, nejméně však 2x do týdne. Teplota by se měla pohybovat od 60 stupňů výše, čím větší teplota sauny je, tím lepší má efekt. Nesmí se však zapomínat na pravidelný pitný režim, který se musí dodržovatm. Nejlepší je pít obyčejnou vodu nebo neslazené minerálky. Pokud saunu zkombinujete s upraveným jídleníčkem a pravidelným cvičením, efekt se znásobí a rychleji se zbavujete přebytečných kilogramů.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.