Vyzkoušejte plovoucí podlahy s firmou Podlahy Kaplice

Posted by:  :  Category: Bydlení

Podlahy s kaplickými podlaháři

Právě jste se rozhodli, že nastal ten správný čas pro změnu vaší podlahy? Zkuste jihočeské podlaháře z Kaplice, kteří jsou ve svém oboru špičkou a pomohou vám zrealizovat váš sen. Podlahy patří mezi důležitý prvek místnosti, na kterém se vyplatí nešetřit. Se zkušenými kaplickými podlaháři a dobře zvolenou podlahovou krytinou máte jistotu, že se hned tak znovu nebudete pouštět do obměny. Vaše podlaha bude skvostem, který ocení všichni obyvatelé domácností i příchozí návštěvy. Kvalitně a profesionálně položená podlaha vám dále nabízí i veškeré užitné vlastnosti, které výrobce slibuje.

Proč nezkusit plovoucí podlahy?

Plovoucí podlahy jsou dobrou volbou jak do domácnosti tak i komerčních prostorů. Plovoucí podlahy se tak nazývají kvůli způsobu položení. Pokládají se volně na připravený podklad – jako by tato podlaha plula, od toho vznikl název. Na trhu se vyskytuje mnoho plovoucích podlah z nejrůznějších materiálů. Nejen pro zorientování se v tomto množství nabídek, je dobré se poradit s kaplickými odborníky z Jihočeského kraje, ale i pro konzultaci veškerých užitných vlastností. Díky této konzultace si zvolíte tu správnou podlahovou krytinu, která bude splňovat veškeré vaše požadavky. Plovoucí podlahy se staly nejprodávanější podlahovou krytinou díky své jednoduché pokládce, vlastnostem, snadnou údržbou a dostupnosti.

Plovoucí podlahy v mnoha variantách

Všechny tyto plovoucí podlahy jsou na pohled krásné, hlavně velmi praktické a objevují se na trhu v mnoho variantách provedení, použití barev a vzorů. Na českém trhu je velké množství plovoucích podlah, které si u zákazníků si najdou své kaplické příznivce. Plovoucí podlahy lze rozdělit na:

 • dřevěné plovoucí podlahy
 • laminátové plovoucí podlahy
 • korkové plovoucí podlahy
 • vinylové plovoucí podlahy
 • bambusové plovoucí podlahy
 • Dřevěné plovoucí podlahy

  Velmi krásná plovoucí podlaha z přírodního materiálu, v mnoha barevných a vzorových provedeních. Dřevěné plovoucí podlahy jsou vhodné do domácnosti, hotelů, komerčních prostor, chalup a podobně. Tyto podlahy ocení všichni, kteří mají rádi přírodu a chtějí si danou místnost provonět přírodní vůní. Tato podlaha se dá renovovat a vydrží mnoho let.

  Laminátové plovoucí podlahy

  Laminátové plovoucí podlahy jsou věrnou kopii dřevěné plovoucí podlahy, ale jsou cenově dostupnější. Stále jsou zdokonalovány a proto se těší velkému zájmu. Laminátové plovoucí podlahy jsou vhodné do domácnosti a komerčních prostorů. Jsou také vhodné všude tam kde je podlahové vytápění.

  Korkové plovoucí podlahy

  Další zástupce přírodních podlah, vyrobené z korkového dubu. Tyto podlahy především ocení rodiny s dětmi, jelikož jsou velmi příjemné jak na dotek, tak na chůzi a jde od nich příjemné teplo. Korkové plovoucí podlahy na trhu naleznete v mnoha barevných provedeních.

  Vinylové plovoucí podlahy

  Zástupce přírodní podlahy na způsob linolea. Vinylové plovoucí podlahy mají velmi praktické využití jak v domácnostech, tak i v komerčních prostorách. Na trhu se objevují v mnoha barevných a vzorových provedeních. Díky této barevné dostupnosti, lze z vinylové plovoucí podlahy položit netradiční a zároveň vkusnou podlahu. Chce to jen fantazii a šikovné ruce kaplického podlaháře, který jí odborně položí.

  Bambusové plovoucí podlahy

  Netradiční přírodní podlaha, která je také velmi vkusná a estetická. Bambusové plovoucí podlahy jsou vhodné všude tam, kde se snoubí vkus s přírodním materiálem. Bambusové plovoucí podlahy jsou mnohem tvrdší a pružnější než klasické dřevěné podlahy a to znamená, že jsou také mnohem odolnější a trvanlivější.

  Užitné vlastnosti a pokládka plovoucích podlah

  Všechny plovoucí podlahy se prodávají v mnoha barevných a vzorových provedeních. Plovoucí podlahy také nabízí snadnou pokládku a údržbu. Tyto podlahy jsou velmi vhodné pro alergiky a pro podlahové vytápění, mají izolační vlastnosti a jsou příjemné při chůzi. Tato podlahová krytina mnoho skvělých užitných vlastnosti a liší se malými drobnůstkami které vám zkušení jihočeští podlaháři z Kaplice rádi řeknou.

  Zkušení podlaháři z firmy Podlahy Kaplice umí tyto podlahy položit precizně, kvalitně a rychle, což jako zákazník určitě oceníte. Odborná pokládka plovoucích podlah vám zaručí, že budete mít nejen krásnou, ale i plně funkční podlahu. Podlaháři z kaplické podlahářské firmy se vám budou věnovat a proberou s vámi veškeré možnosti a pracovní postupy.

  Podlahy Kaplice

  Zkušenou a dobrou firmou v Kaplici v Jihočeském kraji je firma Podlahy Kaplice, která se podlahami zabývá mnoho let. Zaměstnává zkušené podlaháře, kteří jsou vyučení v oboru a mají rozhled jak v pracovních postupech při pokládání podlah, tak i v používaných pomůckách a jsou samozřejmě zruční a ochotní, nechybí jím ani um poradenství. Tito podlaháři z Kaplice mají svou práci rádi. Podlaha je skvost a je vizitkou podlaháře, který ji dělal a bez dobrých recenzí se neobejde. Podlahy Kaplice za prací svých podlahářů stojí a těší se na spolupráci.

  Leave a Reply

  You must be logged in to post a comment.