Vchodové dveře od spol. Stadler

Posted by:  :  Category: Bydlení

Vchodové dveře tvoří nedílnou součást našeho domova stejně tak jako jeho bezpečnost. Základní řada vchodových dveří firmy Stadler splňuje ty nejpřísnější nároky z hlediska bezpečnosti, funkčnosti i designu. Pro nejnáročnější zákazníky nabízíme luxusní řadu vchodových dveří obohacenou o širokou paletu nadstandardních doplňků jako jsou např. zavírače dveří, elektrické otvírače či elektrické zamykání na čip nebo bezpečnostní a protihluková skla.

Vchodové dveře jsou zpracovány nejmodernější technologií CNC ve spojení s prvotřídní kvalitou a designovými doplňky od renomovaných dodavatelů. Německá firma Stadler vytváří produkt světové úrovně. Vchodové dveře jsou na trh dodávány v několika řadách – řada Comfort a řada Exclusive.

Řada Exclusive je luxusní řadou vchodových dveří pro nejnáročnější zákazníky. Jde o spojení moderní technologie s prvotřídní kvalitou a designovými doplňky pro produkt světové úrovně. Dveře je možné dodat i s prosklením – za příplatek lze dodat skla bezpečnostní nebo protihluková. Zámky jsou dodávány tříbodové nebo pětibodové s bezpečnostní pojistkou.

Na našich stránkách si můžete navrhnout svoje vysněné dveře sami. Vyberte si z více než 100000 tvarových a barevných provedení vchodových dveří. Pobočky společnosti Schody Stadler naleznete v Praze, Brně i Českých Budějovicích. Dále lze výrobky Stadler zakoupit i v distribuční síti v Plzni a Olomouci. Síť prodejců se neustále rozšiřuje. Těšíme se na Vaši návštěvu.

Sledujte naše stránky pro možnost získání zajímavých slev v různých akcích. Současná akce je například možnost možnost zapůjčení provizorního křídla dveří po dobu stavby (zabrání se tak případnému poškození dveří při stavebních úpravách). To ocení jak firmy, tak především jednotliví stavitelé svého domu. Kontaktujte nás pro získání dalších informací.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.