Rekonstrukce střechy Praha – stavební firma se značkou kvality

Posted by:  :  Category: Bydlení

Pro novou střechu či rekonstrukci střechy je potřeba firma ve stavebnictví se značkou kvality

Stavíte, provádíte rekonstrukci domu nebo skladovacích prostor? Potřebujete spolehlivou firmu, která provede všechny vámi naplánované práce – rekonstrukci střechy nebo pokládku nové střechy v daných termínech a naprosto spolehlivě.  Firma Střechy Vrňata je takovým spolehlivým partnerem pro majitele realit, zajistí rekonstrukce či položení nové střechy ve vámi požadované kvalitě.

Střechy od Vrňata a Žáčik

Zvolte si za partnera firmu Střechy Vrňata a vaše rekonstrukce střechy proběhne bez problémů.
Jakékoliv střechy opraví firma bez problémů a to se může jednat například o střechy plechové, prejzy, šindele, břidlice, betonové či pálenou krytinu. Všechny pokrývačské práce jsou vždy kompletně provedené, v té nejvyšší kvalitě.  Firma Střechy Vrňata využívá kvalitních výrobků firem Tondach, Bramac, KM Beta, Prefa a dalších osvědčených a časem prověřených dodavatelů střešních krytin.

K tomu si připočítejte i tesařské a klempířské práce, které každá nová střecha nebo rekonstrukce přináší spolu s pokládkou střechy. I ty vám zaměstnanci firmy provedou. A to přímo na vaší střeše, v případě složitějších prací si potřebné díly vyrobí sami ve své dílně a přivezou na stavbu firemními auty, kterými disponují v dostatečném počtu.

Reference střechy Praha a okolí

Spolehlivé a solidní firmy, provozující rekonstrukce a pokládky střechy se dají najít na výstavě – Střechy Praha. Jedná se vlastně o odborný veletrh pořádaný na výstavišti v Praze Letňanech. Další ocenění firma pravidelně získává i v soutěži Řemeslník roku. Firma Vrňata se ho pravidelně účastní a její umístění na prvních místech jasně hovoří o kvalitách prací, které nabízí.
Vedle pokrývačských prací jako jsou rekonstrukce střechy či střecha nová se vám dostane i dalších služeb spojených s pokládkou střechy. Jedná se nejen o tesařské a klempířské práce, ale také o práce úklidové – odvoz materiálu a odpadu po provedené práci na vaší střeše.

Ještě před zahájením prací na střeše probíhá důležitá záležitost. Při rekonstrukci střechy je to návštěva jednoho z majitelů firmy u vás doma, respektive místa opravy střechy. Po prohlídce objektu je vypracován návrh na způsob opravy s přihlédnutím na vaše potřeby. V případě střechy nové zase vy v sídle firmy řešíte potřebné s majitelem a také se zástupcem tesařské firmy.

Jak říká motto firmy Střechy Vrňata, každá střecha je nedílnou součástí moderního bydlení, tudíž musí být bez kompromisu dokonalá v každém detailu. A to je samozřejmě pravda.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.