Primalex, fasádní barvy a další drogerie

Posted by:  :  Category: Bydlení

V našem eshopu i kamenném obchodě naleznete veliké množství barev, laků a dalších drogistických výrobků. Primalex je klasická česká barva, která je v poměru cena/výkon jedna z nejlepších, co můžete zakoupit. Primalex jsou barvy pro každý povrch za rozumnou cenu. Tyto barvy prodáváme bílé i natónované. Míchání a tónování barev provádíme na speciálním moderním kolorovacím automatu.

Vyberte si barvy laky z naší široké nabídky za výhodné ceny. Ať už hledáte cokoliv z oblasti nátěrových hmot a jste profesionál nebo amatér, jste u nás správně. Veškeré profesionály prověřené barvy a nátěrové hmoty, včetně nářadí u nás pořídíte – většina zboží je na skladě. Barvy i jiné výrobky včetně nářadí si můžete osobně prohlédnout v našem kamenném obchodě v Praze. Nejsme tedy pouze virtuální prodejci, ale přímí dodavatelé barev na zeď, fasádních barev, laků, nářadí a dalších produktů.

Hledáte kvalitní vnější nátěr pro nejlepší ochranu vaší fasády? V našem eshopu Vám poradíme, jaké barvy Dulux vybrat. Dokonce i amatéři mohou snadno zvládnout práci s naším nářadím. Fasádní barvy chrání váš dům před živly. Můžete si vybrat mezi vysoce odolnými barvami na bázi silikonových pryskyřic a odolné proti povětrnostním vlivům jako silný déšť a vítr. Jsme vybaveni i fungicidními barvami proti houbám.

Více ryze praktických informací naleznete v naší sekci na eshopu.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.