Plastové jímky z polypropylenu na Vaše zahrady

Posted by:  :  Category: Bydlení

Firma Jan Hanousek vyrábí polypropylenové plastové jímky pro zakázkovou výrobu nebo větší série. Jímky jsou používané pro skladování kapalin, granulí, zrnitého materiálu apod. Jímka vyrobená na zakázku nádrže může být vybaveny oddíly, různými otvory pro spojení trubek apod.

Cena zboží je stanovena výpočtem, nicméně patří k nejnižším na trhu, ceník při určitých rozměrech je uveden na našich stránkách. Za úspěchem plastových jímek stojí dlouhodobý výzkum v oblasti polymerace materiálů, která byla základem pro revoluci výstavby inženýrských sítí, jímek, septiků atd. Plastové jímky z polypropylenu mohou výrazně snížit náklady na technickou infrastrukturu, s dalším plusem, kterým je výrazné zvýšení spolehlivosti a snížení nákladů na údržbu systémů, ve kterých jsou použity.

Jímky a zásobníky z naší produkce jsou vhodné pro dlouhodobé skladování suchých a kapalných látek. Chemicky inertní polypropylen, který se používá k výrobě všech druhů zásobníků a kontejnerů, je vhodný pro vodu, jídlo i agresivní chemikálie.

Vertikální válcové nádrže z polypropylenu jsou ideální pro použití v domácnosti: skladování vody, skladování potravin, zajištění koupání. Tanky a válcové plastové jímky splňují nejpřísnější požadavky na omezení, mohou být použity k ukládání kapalin s vysokou rychlost odpařování  - hovoříme o ropných produktech a alkoholu. Vysokou těsností poskytují i spolehlivou ochranu potravin před škůdci a hlodavci. Více informací naleznete na našich stránkách, kontaktujte nás.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.