Krby prvotřídní kvality

Posted by:  :  Category: Bydlení

Krby se v dřívějších dobách využívaly jako zařízení pro vytápění domů (staveb), či jako místo pro vaření, ale dnes je možné se setkat i s čistě dekorativními krby. Krb bývá většinou umístěn v centrální části domu, tak aby vytápěl pokud možno celý objekt. Tvořen je z pravidla z pálených, ale může být i z jiných ohnivzdorných materiálů (např. z vhodných druhů kamene aj.).

Krb se skládá z několika částí, které dohromady tvoří celé vytápěcí zařízení. Dále bývají do domácností velmi často montovány přenosné obdoby krbů, která jsou známa pod označením krbová kamna. Krby mají a měly své tradiční místo v domě. Bývá opravdu velmi příjemné a uvolňující sledovat plápolající oheň a rapidně zvyšuje pohodlí domova a bezpečné zázemí.

Firma Ardo keramika s.r.o. nabízí mnoho druhů krbů, krbových kamen, vložek a dalších mnoho příslušenství s tím spojené. Záleží opravdu jen na Vás, zda-li dáte přednost modernímu designu, kreativitou a nejnovějším prvkům před originalitou tvarů a jemností detailů. A dokonce někteří z Vás spojením těchto 2 variant získají fyzicky svou vysněnou představu. Dá se tedy s naprostým přehledem konstatovat, že velikost, rozměry, vzhled a všechny další parametry si nekladou žádné krajní meze pro Vaši spokojenost, tudíž se ve Vás může pořádně vyřádit Váš duch fantazie a společně s firmou Ardo keramika s.r.o. si navrhněte svůj vlastní krb.

Tato společnost v tomto odvětví není žádný amatér, mluví za ně několik cenných trofejí, kupříkladu otevření nejvybavenějšího a největšího studia na krby v Evropě v roce 2008 a od roku 2010 se stávají součástí projektu Studio Krby Rüegg Switzerland – Praha. Naleznete zde zastoupení těch nejvěhlasnějších firem, jako například již zmiňovaná firma Rüegg, Attika, CookCook, Swisskeramika, Olsberg, MCZ a samozřejmě samotná Ardo keramika s.r.o.

Zároveň firma nabízí velké množství povrchových úprav, omítek, keramické kamnové kachle, velkoplošné kachle, kámen, stěrky typu Pandomo, ruční mozaiku, povrchově upravované ocelové plechy a mnoho dalších.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.